• Tüm Yazılı İçeriklerinizin Analizinde Türkiye’nin Yapay Zeka ve Doğal Dil İşleme Gücü Artiwise Yanınızda

  • Artiwise Müşterilerinizi Anlar

    Müşterilerinizin Farklı Kanallardan Gelen Görüş, Öneri, Duygu ve Düşüncülerini Artiwise İle Analiz Edin, %70 Verimlilik Sağlayın

Artiwise Analytics; yapay zeka, makine öğrenmesi ve doğal dil işleme ile çalışan bulut tabanlı veri analitiği platformudur, doğal dilde yazılmış, yapısal olmayan tüm metin verilerinizi, kullanışlı arayüzleri ile kısa zamanda raporlayıp aksiyon alabileceğiniz yapısal hale dönüştürür.

Müşteri Deneyimi'nde Fark Yaratın​

Farklı kanallardan gelen verileri müşteri deneyimini dikkate alarak analiz eden firmalar, şirket stratejilerini bu yönde şekillendirerek fark yaratmaktadır. Artiwise Analytics, müşterilerinizin öneri, istek, şikayet ve sesini anlamanızı ve gerekli aksiyonları proaktif olarak almanızı sağlar.

Artiwise Duygu Analizi, Sınıflandırma, Kök Neden Analizi, Öne Çıkan Konular vb. modülleri ile  müşterilerinizin tercihlerini, ihtiyaçlarını ve yaklaşımlarını makine öğrenmesi ile tek platformda analiz etmenizi sağlar.

Artiwise Analytics

Makine Öğrenmesi ve Doğal Dil İşleme​

Artiwise makine öğrenmesi ve doğal dil işleme tekniklerini bir arada sunar. Artiwise Analytics ile Köke indirgeme, gövdeleme, morfolojik analiz, Türkçe karakter düzeltme gibi Doğal Dil İşleme adımları için teknik çalışma yapmanıza gerek kalmadan metin içeriklerini doğru ve zamanında analiz edebilirsiniz.
Kelimelerin geçtiği ekosistemi, kelimelerin morfolojisini ve bağlantılarını analiz etmeden söylenenler veya yazılanlar anlam kazanmaz. Artiwise yapay zekası doğal dilde yazılanları sürekli öğrenir, doğru anlar ve aksiyona dönüştürür.

Artiwise, Türkçe, İngilizce, Almanca, Fransızca, İspanyolca dillerine özgü yaptığı doğal dil işleme çalışmalarını, dünya üzerinde çok kullanılan diğer diller için de geliştirmeyi hedeflemektedir.

Son 3 Ayda Artiwise ile Analiz Edilen Doğal Dilde Yazılmış Veri Sayısı

1000000
Haber, Blog, Forum İçeriği
Müşteri Yorumu
Yazılı Anket & NPS Anketi
Sosyal Medya İçeriği
"Resmi ilanların kategorileştirilmesi ve gazete ve dergi içeriklerinin metin analitiği yapılarak değerlendirilmesi için personel gücü yerine Artiwise'ın bize sağladığı yapay zeka çözümlerini kullanıyoruz. Artiwise Metin Analitiği servislerinden aldığımız sonuçlar bizleri memnun etmekte ve güvenimizi arttırmaktadır."
Basın İlan Kurumu
"Sektörde hızlı ve köklü değişimlerin yaşandığı bu dönemde Artiwise ile çalışmaktan memnunuz. Disiplinli çalışma, oluşan vakalara hızlı tepki ve çözüm üretme, düzenli olarak yapılan bilgilendirme toplantıları ve etkili proje yönetimi ile projemiz başarılı bir şekilde hayata geçmiştir."
Basın İlan Kurumu
"Artiwise firmasının Roketsan Tedarikçi Portalı işinde göstermiş olduğu yararlı ve etkin çalışma sonucunda kısa zamanda istenilen seviyede bir ürün (yazılım) ortaya çıkmıştır. Firmanın geçmiş tecrübesi ve konuya çözüm odaklı yaklaşımı sürecin sorunsuz bir şekilde yürütülmesinde etkili olmuştur. Benzer çalışmaları Roketsan’ın farklı departmanlarıyla sürdürmekte olan firma ile var olan işbirliğinin daha da genişletilmesi hedeflenmektedir."
Roketsan

Kullandıkça Öde Modeli ile Maliyet Avantajı

Artiwise, bulut üzerinden kullandıkça öde modeliyle hizmet vermektedir. Bu sayede firmalar, projeleri için ek yatırım yapma ihtiyacı duymadan proje yatırımının geri dönüşünü (ROI) rahatlıkla görebilmektedir. Regülasyon kısıtları olan ve verisini bulutta bulundurmak istemeyen firmalar için yerinde kurulum hizmeti verilmektedir.