Artiwise - Yapay Zeka ile Sürdürülebilir Müşteri Memnuniyeti

Anasayfa

YAPAY ZEKA İLE SÜRDÜRÜLEBİLİR MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ

home_page_[Recovered]-35 (1)
Sürdürülebilir müşteri memnuniyeti müşterilerimizi zamanında ve doğru anlamamızla mümkün olur. Artiwise yapay zeka ve doğal dil işleme teknolojileri müşterilerinizin yorumlarını ve müşterilerinizin sesini zamanında ve doğru anlamanızı sağlayarak müşteri deneyimini ilgilendiren aksiyonları kök neden analizi yaparak takip etmenizi sağlar.
Müşterilerini en iyi anlayan firmalar, müşterilerini en iyi dinleyen firmalardır. Artiwise yapay zeka müşteri deneyimi platformu tüm müşteri iletişim kanallarınıza entegre olup anlık analiz ederek müşteri memnuniyetini ilgilendiren olağandışı durumları (anomalileri) tespit eder.

MÜŞTERİ 

DENEYİMİNİZİ 

İYİLEŞTİRİN

MÜŞTERİ 

İÇGÖRÜLERİNİ 

ANLIK TAKİP EDİN

SATIŞLARINIZI ARTTIRIP, POTANSİYEL MÜŞTERİ KAYBININ ÖNÜNE GEÇİN

MARKA 

İTİBARINIZI 

GÜÇLENDİRİN

OPERASYONEL VERİMLİLİĞİNİZİ İYİLEŞTİRİN

Sürdürülebilir Müşteri Memnuniyetini Deneyimlemek İster misiniz ?

Bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Artiwise Müşterinin Sesi Analizi

Artiwise müşteri iletişim kanallarını dinleyerek, gelen tüm bildirimleri tek bir platformda toplar. Çağrı merkezi ses kayıtları, chatbot görüşmeleri, anketler gibi etkileşimin en yoğun olduğu kanalları yapay zeka ile analiz ederek, aksiyonlarınızı belirler. 

Yapay zeka ile tespit edilmiş, müşteri deneyimini ve müşteri memnuniyetini ilgilendiren önemli konu başlıklarını müşterinizin duygusuna göre önceliklendirilir.

ARTIWISE YAPAY ZEKA MÜŞTERİ DENEYİMİ PLATFORMU

01-DİNLEME

Sizin ve müşterinizin var olduğu tüm iletişim kanallarını dinler, analiz etmeye hazır hale getiririz.

02-ANLAMA

Dinlediğimiz kanallarınızdan gelen her bildirimin konusunu ve duygu durumunu, sektörünüze özgü yapay zeka modelleriyle belirler, müşterilerinizi iyi anlamanızı sağlarız.

03-ANALİZ

Kök neden analizlerini gerçekleştirip, duygu dağılımı, dönemsel karşılaştırma raporları ve gelişmiş filtrelemelerle müşteri içgörülerini çıkarıp, aksiyonlarınızı belirleriz.

04-AKSİYON

Belirlenen aksiyonları, sizin ve müşteriniz için kritik olan konularda yaşanan değişimleri ilgili tüm departman ve şubelere proaktif olarak bildiririz.

YAPAY ZEKA ve DOĞAL DİL İŞLEME
KULLANIM ALANLARI TEK PLATFORMDA

Yapay Zeka ve Doğal Dil İşleme Gücü

Yapay Zeka ve Doğal Dil İşleme teknolojileri ile, köke indirgeme, gövdeleme, morfolojik analiz, Türkçe karakter düzeltme ve isimlendirilmiş varlık tespiti gibi Doğal Dil İşleme tekniklerini kod yazmaya ve teknik geliştirme yapmaya gerek kalmadan hızlıca kullanabilirsiniz.

Tüm Müşteri Etkileşim Kanallarınız Tek Bir Yerde

Artiwise, çağrı merkezleri, online yorumlar, anketler, chatbotlar, haberler, sosyal medya ve e-mail gibi farklı iletişim kanallarınızdan gelen verileri tek bir yerde toplar ve yapay zeka ile analiz eder. Bu sayede tüm kanallarınızı Artiwise Analytics’e entegre ederek tüm resmi kolayca görebilirsiniz.

Aksiyon Alınabilecek İçgörüler

Artiwise yapısal olmayan tüm verilerinizi sizler için aksiyon alabileceğiniz içgörülere dönüştürür. Bu sayede müşterinizin sesini anlayıp, proaktif bildirim sistemi ile kolayca önemli aksiyonları alabilirsiniz.

Speech to Text

Artiwise Speech to Text çözümü ile, ses kayıtlarınızı yüksek başarım oranı ile metne dönüştürebilir bu sayede müşteri etkileşimlerinizi stratejik içgörüler üreten bir değer merkezine dönüştürebilirsiniz.


MUTLU ARTIWISE HAYAL ORTAKLARI

Halkbank
Read More
Artiwise yapay zeka teknolojisi finansal istihbarat ve bildirim süreçlerini bizim için kolay ve etkili hale dönüştüren, bu sayede tüm potansiyel riskleri anında görüp önlem almamızı kolaylaştıran bir teknoloji haline gelmiş durumda.
Borusan Otomotiv
Read More
Müşterinin Sesi ve Sosyal Medya kanalları yapay zeka başarımında kısa zamanda yüksek oranlara ulaştık. CRM’ i, Sosyal Medya uygulamamızı ve Artiwise’ı entegre ederek şikayet, memnuniyet ve satış fırsatlarını doğru analiz ettik. Operasyonel verimlilik sağladık.
Stellantis
Read More
Fantastik bir çözüm, yapabileceğiniz analizlerin sınırı yok.
Previous
Next