Artiwise Hakkında

Artiwise, yeni nesil yazılım teknolojileri ve metin analitiği firmasıdır. Ürünlerinde makine öğrenmesi ve doğal dil işleme tekniklerini kullanarak veri analizi yapılmasını sağlar. Üretmiş olduğu teknolojik çözümlerle, kullanıcılara zaman ve maliyet tasarrufu sağlamayı hedeflemektedir. Türkçe ve İngilizce’ye özgü yaptığı doğal dil işleme çalışmalarını, dünya üzerinde çok kullanılan diğer diller için de geliştirmeyi hedeflemektedir.

Artiwise mühendislerinin geliştirmiş olduğu Artiwise Metin Analitiği Platformu bulut üzerinde makine öğrenmesiyle çalışır. Tüm yazılı kaynaklarınızı, kullanışlı ara yüzleri ile kısa sürede analiz etmenizi sağlar. Artiwise ekibinin AR&GE çalışmaları sonucunda ortaya koyduğu yapay zeka algoritmalarıyla raporlarınızı yüksek doğruluk oranında almanızı sağlar.

Vizyon

2020 yılına kadar yapay zeka, makine öğrenmesi ve doğal dil işleme çözümlerinde Türkiye’nin ilk tercih edilen markası olmak.

Misyon

Operasyonel faaliyetlerin ve büyük veri analizlerinin makineler aracılığı ile verimli yapılması amacıyla gerekli teknolojileri geliştirerek insanların ve kurumların işlerini kolaylaştıracak çözümler sağlamak.